hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Zoznámte sa s autorizovanými slovenskými výrobcami plastových okien a dverí, ktorí sú členmi združenia REVOLUČNÉ OKNÁ

dátum pridania: 12.06.18-10:26

Premýšľate nad kúpou nových okien a dverí? Využite služby autorizovaných slovenských výrobcov s dlhoročnou tradíciou a garanciou kvality.

Sme združením autorizovaných slovenských výrobcov, ktorí sa venujú výrobe plastových okien. Ide o okná a dvere z nemeckých profilových systémov od spoločnosti Salamander Industrie-Produkte GmbH. Revolučné okná sa vyznačujú najvyššou kvalitou. Vyrábame ich v zákazkových dielňach rukou profesionálnych majstrov.

 

Čo je naším poslaním?

Veľký dôraz kladieme na kvalitu výsledného produktu, ktorým sú plastové okná a dvere značky Salamader a Brugmann a taktiež poskytujeme nadštandardné služby v oblasti servisu a záruky.

Posilňujeme postavenie a značku jednotlivých členov združenia Revolučné okná a upevňujeme povedomie o značke Salamander na slovenskom trhu.

 

Na akých pilieroch sú postavené princípy združenia Revolučné okná?

Kvalita

Firmy na trhu si v posledných 30. rokoch konkurujú, predbiehajú sa v snahe zaujať zákazníka, no zväčša nekalými praktikami. Hoci mnohí výrobcovia kvalitu produktov zdôrazňujú, často je pravdou opak. Preto je pre nás vysoko kvalitný produkt v podnikaní kľúčový. Kvalita totiž nie je výsledkom náhody, ale správne riadeného výrobného procesu. Iba vďaka nemu môžu tovar a služby spĺňať požiadavky a očakávania zákazníkov. Kvalita je práve preto na prvom mieste a je na ňu v rámci združenia dohliadané počas celého procesu výroby.

Záruka

Záručný a pozáručný servis plastových okien a dverí je pre nás samozrejmosťou. Pozostáva z vykonávania drobných úprav, rozličných nastavení, až po kompletnú údržbu či výmenu pokazených komponentov. Združenie vám tiež garantuje slovenský pôvod okien, vďaka čomu sa na výrobcu či dodávateľa môžete obrátiť s prípadným problémom aj po niekoľkých rokoch.

Servis

Servisné služby, ktoré združenie poskytuje, vám zjednodušia život. Zbavíme vás starých okien, ktoré demontujeme. Zabezpečíme ich odvoz a likvidáciu. Ak sa rozhodnete pre nové plastové okná Salamander a Brugmann, poradíme vám ohľadom ich technických aj estetických vlastností. 

Cena

Cenovú ponuku vypracujeme z podkladov, ktoré poskytne zákazník, alebo priamo z osobného merania stavebných otvorov u zákazníka. Za bezkonkurenčnú cenu získate celý balíček – kvalitný produkt, osobný prístup, prvotriedne služby a značku, ktorá sa teší dobrým recenziám.

 

Kto sú členovia združenia?

- autorizovaní slovenskí výrobcovia vyrábajúci okná a dvere z profilového systému nemeckej spoločnosti SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE GmbH.

- dlhoroční regionálni výrobcovia PVC okien a dverí s overenou zárukou kvality a serióznosti.

 

Členovia združenia Revolučné okná

 * členovia združenia Revolučné okná na školení v hoteli Zerrenpach

 

Pečať kvalitných okien

Nekvalitné okná z iných krajín sú dnes, bohužiaľ, smutnou realitou. Na Slovensku sa nachádza cca až 60% okien od zahraničných výrobcov, ktorí sa na trhu presadili hlavne kvôli nízkej cene na úkor kvality a pochybným alebo žiadnym záručným a pozáručným servisom. Mnohí z nich okná prezentujú ako slovenské výrobky a prepracovanými metódami zavádzajú zákazníkov.

Pečať kvalitných okien vám dá istotu, že vaše okná a dvere pochádzajú od overeného slovenského výrobcu a patria k tým najkvalitnejším na trhu.

Značku „Pečať kvalitných okien“ môžu používať len autorizovaní slovenskí výrobcovia a predajcovia slovenských okien a dverí zo systému nemeckej spoločnosti SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE GmbH. Všetci výrobcovia a predajcovia musia mať predovšetkým platné certifikáty a spĺňať kvalitatívne podmienky stanovené „Pečaťou kvalitných okien“ týkajúce sa výroby, montáže, servisu a záruky.

 

 * logo Pečať kvalitných okien

 

Podmienky získania Pečate kvalitných okien

- Zdokladovanie pôvodu použitých profilov - Členovia združenia vyrábajú výplne stavebných otvorov z nemeckého profilového systému Salamander a Brugmann. Ich výhradným dodávateľom pre slovenský trh je spoločnosť TOZAN EU, a.s., ktorá dodáva profilový systém jednotlivým členom združenia a je preto garantom pôvodu profilov a ich kvality. 

- Výrobný audit - Členovia sú pravidelne kontrolovaní. Výrobný audit sa zameriava na výrobné procesy, nastavenia strojov, kvalitu materiálov.

- Záťažové skúšky, ktoré testujú pevnosť zvarov - kontrola u všetkých členov prebieha v intervaloch - ročných, polročných, mesačných, a to v závislosti od množstva vyrobených okien a dverí. Záťažová skúška prebieha na lámačke rohov. Je garanciou pevnosti zvarov. Vyrobené okná musia spĺňať požadované hodnoty predpísané výrobcom.

 

Ak výrobca spĺňa všetky uvedené podmienky, obdrží certifikát „Pečať kvalitných okien“. V prípadoch, kedy člen nespĺňa podmienky, alebo má od zákazníkov zlé referencie, je mu „Pečať kvalitných okien“ odobratá.

 

Pokiaľ sa rozhodnete pre plastové okná Salamander a Brugmann od niektorého z členov združenia, môžete si byť istí, že vaše rozhodnutie je správne. Prinesie vám nielen vysokú mieru spokojnosti, ale aj kvalitný produkt a služby s dlhodobým úžitkom.

 

Pre informácie o Pečati kvalitných okien a podmienok získania certifikátu kvality klikni na odkaz: PEČAŤ KVALITNÝCH OKIEN 

Pre zoznam členov združenia Revolučné okná klikni na odkaz: ČLENOVIA ZDRUŽENIA
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!