hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Životopisný príbeh zakladateľa značky McDonald’s.

dátum pridania: 23.08.19-08:14

"Buď ľudí úplne očarí, alebo ich celkom odpudí. No dokonca aj jeho nepriatelia sa zhodnú na tom, že tri veci vie Ray Kroc robiť dokonale: predávať hamburgery, zarábať peniaze a rozprávať príbehy."

McDonald’s kniha - mckniha

Ray Kroc bol svojho času na prednáškach ekonómie na Harvarde považovaný za “Henryho Forda sektoru služieb”. Zaslúžil sa o rozkvet franšízového podnikania a tento úspešný obchodný model napodobnilo a stále využíva množstvo firiem. Časopis TIME MAGAZINE ho zaradil mezi 100 najvplyvnejších osobností storočia.

McDonald’s kniha - Tvrdo vydretý úspech

Knihu ocení každý, kto má ambície vybudovať vlastnú firmu, či už má dvadsať, alebo päťdesiat rokov. Jej vydanie finančne podporili Zoltán Vida a Anton Novotný - dlhoroční franšízisti McDonald’s. Ich nadšenie pre značku je aj po 18 rokoch v branži obdivuhodné. Rozhodli sa, že chcú dostať skutočný príbeh McDonald’s medzi slovenských čitateľov, aby inšpiroval, motivoval a povzbudil zároveň.

Ďakujeme za dôveru a veríme, že sa kniha bude páčiť. Objednať si ju môžete tu: www.mckniha.sk a tešíme sa na vaše recenzie s hashtagom #mckniha. 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!