hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Vianočné turné Mária Čírová & Robo Opatovský

dátum pridania: 11.11.16-14:53

Nadšenie pre Vianoce, výborná doterajšia spolupráca a ľudské aj profesionálne sympatie! Toto všetko spojilo Roba Opatovského s Máriou Čírovou. Nechajte sa unášať čarom Vianoc prostredníctvom dobrej hudby, Vianočný koncert Mária Čírová & Robo Opatovský 5. decembra o 18.00 v Martine v Kine Strojár!

Obidvaja milujú Vianoce ale aj spievanie naživo s kapelou, čo bolo tiež dôvodom toho, že sa rozhodli pre spoločné Vianočné turné. Na koncertoch zaspievajú duety „Vianoce“, „Čas sviečok“, z albumov Vianočné duetá a Vianočný album.

 

Z Máriinho Vianočného albumu odznie typická vianočná pieseň „Buvaj dieťa krásne“. Koncert nebude len o Vianociach, pretože zaznejú aj sólo skladby Márie ako napr. „Unikát“, „Búrka“, „Chýbaš“ či nový singel „Kráčam“. Robo zaspieva hit „Prší“, „Natália“ a iné.

Počas koncertov ich bude doprevádzať hviezdna kapela, v ktorej sa predstaví Michal Bugala na gitare, Štefan Bugala na bicie, jeden z najlepších klaviristov na Slovensku Tomáš Gajlík na piane a Juraj Gregorík zahrá na base.

Všetky koncerty sa uskutočnia v čase adventu a vianočnú atmosféru si môžete vychutnať 5. december 2016 o 18.00 v Martine v Kine Strojár.

Prajeme vám krásny predvianočný, nielen hudobný zážitok!

Vianočné turné Mária Čírová & Robo Opatovský
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!