hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Peter Cmorik Band 10 rokov na scéne, oslavujeme aj v Žiline!

dátum pridania: 20.10.16-13:58

Vynikajúci hudobník, ktorý má na svojom hudobnom konte niekoľko vydarených skladieb, z ktorých sa tešíme už desať rokov. Peter Cmorik, slovenský spevák a hudobník oslavuje! Pri tejto príležitosti pripravila hudobná skupina Peter Cmorik Band pre všetkých fanúšikov jedinečné turné po viacerých mestách!

Pripomeňme si začiatky jeho dnes už viac ako úspešnej kariéry. Peter vyhral Superstar II 2006 s prehľadom a ako víťaz dostal možnosť nahrať svoj vlastný album, na ktorom začal okamžite po skončení súťaže intenzívne pracovať.

Počas svojej, zatiaľ desaťročnej hudobnej kariéry, získal niekoľko významných hudobných ocenení ( v roku 2006 sa stal Zlatým slávikom) a stihol vydať už 4 albumy, pričom album Jedno si želám vznikol už pod značkou Peter Cmorik Band.

Súčasnú formáciu Peter Cmorik Band tvorí spolu s Petrom štvorica vynikajúcich hudobníkov: basgitara Marek Jamber, gitara Maroš Goga, klávesy Krištof Kiss , bicie Martin Tomeš.

K príležitosti 10. výročia na scéne vám Peter Cmorik Band pripravila prierez jeho najväčších hitov. Nebudú chýbať úspešné duety, árie z muzikálov, v ktorých Peter účinkoval, či pár skladieb z obdobia, kedy súťažil v Superstar. Nenechajte si ujsť tento výnimočný večer s výnimočným hlasom.  

V Žiline  sa si budete môcť vypočuť a spolu s Peter Cmorik Band zaspievať najväčšie hity 20. 11. 2016 o 18.00 v Hoteli Holiday Inn .

Melodické, energické pesničky, najmä o láske, ktorých texty, hudba spolu s Petrovým špecifickým hlasom, "neodmysliteľnou" gitarou a sympatickým vystupovaním sú zárukou jedinečného koncertu!

Jedna z mnohých, ktoré možno odznejú aj na koncerte v Žiline :)

Oslávte dobrú hudbu "skutočne" dobrou hudbou, koncert Peter Cmorik Band 10 rokov na scéne!

Vstupenky: www.ticketportal.sk/event.aspx alebo predpredaj.zoznam.sk/sk/hladaj/

www.petercmorik.sk/
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!