hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Luxusná Mazda6 Sedan s vyspelými technológiami a výnimočne nízkou spotrebou paliva

dátum pridania: 06.10.17-10:15

Vyskúšajte s nami elegantnú a pôsobivú Mazdu6 Sedan, ktorá ponúka spojenie vzrušujúceho výkonu, extra hospodárnosti a moderných bezpečnostných prvkov, čo je zárukou výnimočného zážitku z jazdy. Keď jazdíte v Mazde, nikdy nie ste sami.

Dizajnový jazyk KODO – duša pohybu dodáva vozidlu pôsobivý, silu vyžarujúci vzhľad, podporovaný novou, luxusnou metalízou, kým rad našich vyspelých, uznávaných TECHNOLÓGIÍ SKYACTIV zaručuje mimoriadnu dynamiku jazdy a vynikajúcu ovládateľnosť. K pocitu istoty pri každej jazde prispievajú aj modernizované vyspelé bezpečnostné funkcie i-ACTIVESENSE. Luxusný interiér vybavený najmodernejším systémom mobilnej konektivity MZD Connect je zárukou komfortu a stáleho spojenia s kolegami alebo s rodinou.

Pedantne navrhnutý, športový exteriér a interiér zameraný na užívateľa

Dizajn Mazdy6 Sedan sa nesie v duchu dizajnovej filozofie „KODO – duša pohybu“, inšpirovanej silou a eleganciou, ktorá vyžaruje z postoja dravca pripraveného vrhnúť sa na korisť. Vyjadruje pohyb v tej najčistejšej podobe. Od splývavej siluety karosérie a dynamického výrazu, až po vylepšený komfort a vybavenie interiéru – každý detail modelu Mazda6 Sedan bol starostlivo navrhnutý v duchu humanocentrického prístupu, vďaka čomu vyvoláva emocionálnu odozvu u každého pozorovateľa.

Pôsobivo priestranný, na potreby vodiča zameraný interiér, volant s novým dizajnom, stredná konzola orientovaná na vodiča, ozdobný panel prístrojovej dosky a elegantný, no zároveň silu vyžarujúci zovňajšok – každý detail v Mazde6 Sedan sme dôkladne zvážili s ohľadom na maximálny komfort.

Atletický zovňajšok

Dizajn modelu Mazda6 je výsledkom progresívnej evolúcie nášho dizajnového jazyka KODO. Pevný postoj a dynamické tvary karosérie vzbudzujú pocit radostného očakávania pôžitku zo šoférovania. Výrazne šikmé charakteristické LED svetlomety vytvárajú dôstojný, odhodlaný výraz, čo vozidlu dodáva ešte sebavedomejší vzhľad. Prenikavé svetlo adaptívnych predných a zadných LED svetiel zaručuje v noci vynikajúce osvetlenie.

Interiér zameraný na užívateľa

Interiér je starostlivo vyrobený z prvotriednych materiálov a všetko je v ňom podriadené snahe o luxus a komfort. Každý komponent prispieva k pôžitku z jazdy, od kožených sedadiel a zvukového systému Bose® s 11 reproduktormi, až po dômyselne navrhnutý systém sedadiel Karakuri, ktorý mimoriadne uľahčuje používanie batožinového priestoru. Tento sedan má zálohovanú pamäť polohy sedadla vodiča, elektrickú parkovaciu brzdu a vyhrievanie zadných sedadiel, ktoré cestujúci ocenia.

Prémiové farby

Vytvorili sme novú, luxusnú metalízu „sivá Machine“, ktorá plne vystihuje snahu o zachytenie jedinečnej krásy strojov a je výsledkom našej prepracovanej technológie lakovania TAKUMINURI. V súlade s dizajnovým jazykom „Kodo – duša pohybu“ farba sivá Machine zdôrazňuje dynamickosť a rafinovanosť modelu Mazda6 Sedan.

Vyhrievaný volant s novým dizajnom

Za humanocentrickým dizajnom vozidiel Mazda sa skrýva snaha vytvoriť dokonalé prostredie na šoférovanie. Preto sme veniec volantu vylepšili tak, aby sa pohodlnejšie držal, a v záujme ergonómie sme tiež zmenšili spínače a kryt airbagu. Navyše v zime sa volant zohreje už krátko po naštartovaní motora, vďaka čomu budete mať ruky pekne v teple.

Dynamické jazdné vlastnosti a pôžitok z príjemného, bezpečného cestovania

Mazda6 Sedan počas jazdy reaguje na pokyny vodiča v dokonalom súlade s jeho zámermi, vďaka čomu si vodič môže šoférovanie naozaj vychutnať. Vďaka našim TECHNOLÓGIÁM SKYACTIV dokáže ponúknuť svižnú, dynamickú jazdu v kombinácii s nízkou spotrebou paliva. Nové technológie Mazda SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS zaisťujú integrované riadenie motora, prevodovky, podvozka a karosérie s cieľom zvýrazniť pocit Jinba-Ittai – pocit prepojenia medzi vozidlom a vodičom. K dokonalému komfortu v interiéri prispelo aj zníženie prenosu hluku, vibrácií a rázov do kabíny. Preto je toto vozidlo zárukou príjemného cestovania, či už v meste alebo na diaľnici. Volič jazdných režimov ponúka na výber dva režimy, takže v prípade potreby môžete jazdiť ešte svižnejšie.

DYNAMIKA VOZIDLA SKYACTIV

Nové technológie Mazda DYNAMIKA VOZIDKA SKYACTIV predstavujú veľký skok vpred, pokiaľ ide o zavádzanie našej humanocentrickej filozofie do praxe. Ich podstatou je integrované riadenie motora, prevodovky, podvozka a karosérie s cieľom zvýrazniť pocit „Jinba-Ittai“ – pocit prepojenia medzi vozidlom a vodičom, typický pre vozidlá Mazda.

G-Vectoring Control

G-Vectoring Control je prvá z radu technológií Mazda SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS, ktorá ako prvá na svete reguluje krútiaci moment motora v reakcii na pohyby volantu a optimalizuje vertikálne zaťaženie každej pneumatiky v záujme hladkej a hospodárnej jazdy. Výnimočný pocit kontaktu s vozovkou dodáva vodičovi sebaistotu a pokoj. Cestujúci to vnímajú ako vyššiu kultivovanosť jazdy vďaka menším pôsobiacim silám, čiže menšiemu nakláňaniu trupu.

Motory a prevodovky SKYACTIV

Mazda6 Sedan ponúka vynikajúcu hospodárnosť a kultivovanosť jazdy vďaka hladkému a rýchlemu radeniu prevodových stupňov. 2,2-litrový motor SKYACTIV-D má najnižší kompresný pomer medzi naftovými motormi na svete, a pritom dokáže vozidlu udeliť svižnú akceleráciu. SKYACTIV-G je vysoko hospodárny benzínový motor s priamym vstrekovaním paliva, ktorý dosahuje najvyšší kompresný pomer na svete (14,0:1).

Rozpoznávanie dopravných značiek

Mazda6 Sedan sa dodáva so systémom rozpoznávania dopravných značiek. Systém rozpoznáva značky rýchlostného obmedzenia, zákazu vjazdu a značky ukončenia zákazu, ktorých symboly zobrazuje na projekčnom displeji Active Driving Display a na displeji navigačného systému. Ak prekročíte dovolenú rýchlosť, systém vás na to upozorní.

Systém SCBS s detekciou chodcov

Systém SCBS vás zbaví stresu pri jazde v meste. Zabudované snímače neustále sledujú vzdialenosť od prekážok pred vozidlom a rýchlosť, akou sa k nim vozidlo približuje, a v prípade potreby núdzového brzdenia systém zvýši tlak v brzdovej sústave. Systém SCBS v modeli Mazda6 ponúka funkčné vylepšenia v týchto oblastiach: detekcia chodcov, väčší detekčný dosah kamery, väčší prevádzkový rozsah rýchlostí a vyššia maximálna rýchlosť, pri ktorej systém dokáže pomôcť predísť nárazu.

Farebný Head Display

Farebný Head Display je v Mazde6 umiestnený v zornom poli vodiča, čo umožňuje vidieť dôležité informácie týkajúce sa jazdy bez toho, aby ste museli spúšťať zrak z cesty. Teraz je však vo viacerých farbách, je lepšie čitateľný a má vyššiu svietivosť a vyššie rozlíšenie, vďaka čomu zobrazuje informácie zreteľnejšie než kedykoľvek predtým. Informácie premietané na displeji zahŕňajú rýchlosť jazdy, nastavenie tempomatu, navigačné pokyny, informácie o vzdialenosti, navádzanie do jazdných pruhov, ...

Keď jazdíte v Mazde, nikdy nie ste sami. Žiadajte Mazdu6 Sedan u nás v N-Motors.

 

Váš dealer Mazda - N-motor s.r.o.

Drážovská cesta 5, 949 01 Nitra

037/741 73 63

0911 647 901, 0911 270 026

info@n-motor.sk

www.n-motor.mazdadealer.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!