hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 


nie sú údaje

Jarná výstava GARDENIA 2018

dátum pridania: 04.04.18-13:09

S príchodom jari sa okrem teplého slnečného počasia môžete v Nitre tešiť aj na tradičnú záhradkársku výstavu s názvom GARDENIA. Výstava je zameraná na oblasť záhradníctva, pre všetkých pestovateľov a milovníkov jarnej prírody.

Výstavisko Agrokomplex sa vždy na jar stane miestom, kde si návštevníci môžu prezrieť kombináciu krásy a sily prírody s nápadmi a inováciami realizovanými človekom. 

Medzinárodná výstava, zameraná na oblasť záhradníctva ponúka širokú škálu záhradkárskych a pestovateľsých potrieb. Stabilnou súčasťou GARDENIE sú sprievodné výstavy, ktoré prezentujú estetické, ekologické, funkčné i progresívne riešenia pri kultivácii prírodných živlov, rôznych druhov rastlín, kvetov a stromov.

Aj tento rok pripravili organizátori podujatia pre návštevníkov mimoriadne pestrý program. Ak si chcete skrášliť záhradu či príbytok, alebo sa poradiť s odborníkmi, navštívte priestory výstaviska v termíne od 19. 4. do 22. 4. 

 Obľúbená jarná výstava Gardenia vám aj tento rok ponúka nielen široké spektrum rastlín, záhonov a záhradkárskych potrieb, ale aj výrobky späté s prírodou.

22. ročník medzinárodnej predajnej výstavy pre záhradníctvo, záhradkárov, priateľov bonsajov i kvetov a životného prostredia

GARDENIA 2018
od 19. 4. do 22. 4.
výstavisko Agrokomplex
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!