hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Informačný seminár o štipendijných a študijných možnostiach do zahraničia

dátum pridania: 12.08.15-11:39

Oravská knižnica Antona Habovštiaka v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK v spolupráci so SAIA, n. o. Vás i Vašich čitateľov a divákov POZÝVAJÚ na informačný seminár o štipendijných a študijných možnostiach do zahraničia dňa 17. augusta 2015 o 14.00 hod v spoločenskej miestnosti knižnice.

Záujemcovia a záujemkyne budú mať možnosť dozvedieť sa viac podrobností o aktuálnych štipendijných ponukách na krátkodobé študijné pobyty (min. 21 dní, max. 2 mesiace) spojené s prácou na bakalárke, diplomovke či dizertačke cez Stredoeurópsky výmenný program. Súčasťou prezentácie bude aj beseda s absolventkou tohtoročnej letnej mládežníckej výmeny v zahraničí, ktorá sa rada podelí o svoje skúsenosti.

Prezentovať budeme aj štipendiá na letné kurzy cudzích jazykov a odborné školy v zahraničí a ďalšie krátkodobé ponuky na študijné mobility mimo Slovenska. Podujatie je určené pre študentov stredných i vysokých škôl všetkých ročníkov ako externého tak i interného štúdia, doktorandov a absolventov nielen z Dolného Kubína/Oravy a okolia.

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!