hľadať

Zaujalo nás
viac  
Partneri
Mesto Dolný Kubín
 mestske kulturne stredisko dolny kubin oravske kulturne centrum
  
oravska kniznica antona habovstiaka dolny kubin
 klaster orava bk dolny kubin
 aquarelax dolny kubin oravska galeria dolny kubin
  
  
  
  
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Hotel Xawax - moderný ubytovací komplex v príjemnom a tichom prostredí

dátum pridania: 13.06.18-11:30

Hľadáte ubytovanie v príjemnom a tichom prostredí v Nitre? Tak zvoľte Hotel XAWAX. Hotel XAWAX je moderný ubytovací komplex v Nitre časti Lužianky, vybudovaný s ohľadom na maximálne pohodlie a funkčnosť. Neveríte? Nechajte sa o tom presvedčiť na Vinárskej 1 v Nitre. Tešíme sa na vás.

ubytovanie v hotely nitra

Ubytovacie zariadenie v Nitre v tichom prostredí aj pre náročných

Hotel XAWAX ponúka ubytovanie v novootvorenom komplexe, ktorý sa nachádza v tichom prostredí a zároveň blízko centra Nitry. Tieto priestory ubytovacieho zariadenia v Nitre boli vybudované tak, aby spĺňali všetky nároky hostí - ako z funkčnej stránky, tak s ohľadom na pohodlie.

hotel xawax nitraxawax nitra

Hotel sa nachádza v mestskej časti Lužianky - výjazd z Nitry na Hlohovec. Aj kvôli máme mnoho spokojných hostí, ktorí naše služby využívajú počas služobných ciest, prípadne organizujú rôzne školenia a prednášky. K dispozícii je bezplatné - strážené parkovisko a v celom objekte internetové wifi pripojenie, ktoré je tiež zdarma. Okrem toho ponúkame možnosť zapožičania notebookov a satelitných LCD TV. Ubytovanie je vhodné i pre študentov. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka mestskej hromadnej dopravy.

ubytovanie nitra

recepcia xawaxubytovanie v hotely xawax

Kvalitné ubytovanie v Nitre s extra službami

Celková kapacita hotela je 278 lôžok, čo nám umožňuje poskytovať kvalitné ubytovacie služby a zároveň vieme vyhovieť takým objednávkam, ako sú rôzne výlety, zájazdy a skupinové exkurzie a pod. Typ ubytovania:

bunkový systém - 2x dvojlôžková izba. Pričom cena za jednu dvojlôžkovú izbu je 29,00 € (2 osoby) a 19,00 € (1 osoba). Pri obsadení celej bunky je cena 48,00 €. Pri väčších objednávkach (veľký počet izieb a osôb) poskytujeme rôzne individuálne zľavy na ubytovanie - všetko na základe dohody.

hotel xawax

K službám, ktoré poskytujeme patria: lobby bar, herne, práčovňa, máme vybudované kongresové centrum - zasadacie miestnosti, školiace miestnosti, meetingové miestnosti a ďalšie priestory.

 

Komfortné ubytovanie v moderných izbách

Samozrejmosťou každej izby, bunky je nový nábytok - postele s úložným priestorom, skrine, stolík, TV prijímače pripojené na digitálne satelitné zariadenia a na internet. Súčasťou sú tiež vlastné sociálne zariadenia a kúpeľne s umývadlom a sprchovým kútom. Každá izba má spoločnú chodbu so vstavanou vešiakovou stenou, kuchynku vybavenú varnou elektrickou dvojplatničkou a chladničkou.

ubytovanie xawax

Chutné jedlo a to priamo v priestoroch Hotela XAWAX

Ponúkame Vám veľký výber výrobkov studenej a teplej kuchyne ako sú obložené misy, bagety, obložené rohlíky, obložené chlebíčky, zákusky,nápoje a veľa iného. S možnosťou dopravy našich produktov priamo na Vašu oslavu allebo večierok, ale aj u nás v Hotely XAWAX. Najesť sa môžete už aj vonku na terase!

stravovanie xawaxobed xawax

Raňajky podľa vášho výberu

Raňajky si môžete vychutnať už od 05:30h. Bagety, šaláty, pečená klobása, párky, praženica......a veľa iného. Ste pracovne vyťažený? Zavolajte nám na 0904 211 111 a raňajky Vám prinesieme.

ranajky xawax

Pon - Pia: 6:00 - 14:00

Večere po telefonickom alebo osobnom dohovore.

Víkendy a štátne sviatky po telefonickom dohovore.

Kaviareň X-bar

Pre pohodlie ubytovaných hostí slúži aj kaviareň s letnou záhradou, kde na vás čaká príjemný relax pri kávičke, čapovanom pive, hroznovke, rôznych pochutinách a dezertoch. Interiér kaviarne je zariadený pohodlným gaučovým, ale i barovým posedením.

bar xawaxbarista xawax

Počas horúcich letných dní je našim hosťom k dispozícii terasa, ktorá vás očarí svojim prostredím a možnosťou využitia hojdačiek a trampolíny pre najmenších.

terasa xawaxtrampolina xawax

Môj Obchod - tu budete v správnych rukách!

Sieť predajní Môj obchod spoznáte nielen podľa oranžovo-zeleného loga, ale aj podľa príjemnej atmosféry, ktorá panuje vo vnútri. Jeden z nich sa nachádza v vonkajších priestoroch Hotela Xawax v Nitre. Vystavený tovar je usporiadný podľa zásad správneho nakupovania. To vám prináša jednoduchú orientáciu a rýchlejší nákup.

potraviny xawaxmoj obchod xawax

potraviny xawax

Pon - Pia: 6:30 - 18:30

Sobota: 7:30 - 15:30

Videoprezentácia - zoznámte sa s nami

 

 

Hotel Xawax

Vinárska 1, 951 41 Nitra - Lužianky

037/652 65 20

recepcia@xawax.sk

www.hotelx.sk

www.bistroxxl.sk

www.mojobchod.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!